ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou

Umět děti zabavit, k tomu je potřeba mnoho zkušeností. A to má lektor pan Jiří Sadila, který přišel 1.2.2017 do školního klubu a školní družiny. Zde předvedl své umění v oblasti žonglování. Pracoval s klasickými i netradičními předměty. To vše si potom vyzkoušely děti samotné. Žonglovaly se šátky, hůlkami, kužely, jezdily na minikole, na jednokolce, použily šlapadla a balanční desky. Vyzkoušely si také chůzi po laně jako provazochodci.

Přínosem tohoto odpoledne byla radost, trénink rovnováhy a koncentrace, zlepšení koordinace pohybu, rozvoj píle, vytrvalosti a v dnešní době důležitou spolupráci s ostatními.

Čas vyměřený pro tuto akci rychle uběhl, na chvíli jsme se ocitli jako v cirkuse. Už se těšíme na další žonglování a to tentokrát v létě venku.

                                                            Děti ŠK a ŠD

pizap.com14870832173141 Medium