• Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
        • Exkurze - sluneční elektrárna

Ve čtvrtek 23. 9. 2021 vyrazili žáci devátého ročníku na exkurzi do slunečních elektráren v Horní Moštěnici, jež je realizována v rámci projektu Evropský týden udržitelného rozvoje. Během přednášky se žáci dozvěděli zajímavé informace o vzniku elektrárny, jejím principu a využití. Nechyběly ani zajímavosti týkající se např. ceny solárních panelů, jejich počtu, výkonu nebo údržby.

• Turnaj ve stolním tenisu

Dne 22. 9. 2021 uspořádala naše škola ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou turnaj ve stolním tenisu – dvouher. Na turnaj se přihlásilo celkem 34 žáků. Turnaj byl hrán systémem základních skupin a vyřazovacího „pavouka“ ve dvou věkových kategoriích:

I. kategorie – 1. - 5. ročník

II. kategorie – 6. - 9. ročník

• Skřivánek - pěvecká soutěž

V úterý 21. září 2021 se na naší škole konala již 23. rokem pěvecká soutěž Skřivánek.
            Zúčastnilo se celkem 16 žáků prvního stupně ZŠ Osecká 315, Lipník nad Bečvou. Každý ze
            soutěžících zazpíval dvě písně: lidovou a libovolnou.
            Všichni zpěváci se snažili ze všech sil a porota rozhodla takto:

V kategorii 1. - 2. ročníků zvítězili:
            1. místo - Veronika Charvátová, 2. B
            2. místo - Helena Synková, 2. A
            3. místo - Eliška Špunarová, 2. A

• Sportovně - turistický kurz

V pondělí 6. 9. 2021 vyrazili žáci šestého ročníku na pětidenní sportovně-turistický kurz do Velkých Losin. Po příjezdu do Šumperka jsme se vydali Čarovným lesem, který mapoval místa spojená s čarodějnickými procesy, až do kempu Losinka. Po příchodu jsme se ubytovali a pochutnali si na vydatné večeři, kterou pro nás připravil tamější personál.

• Požární cvičení

Vážení rodiče a žáci,

v úterý 14. 9. 2021 se v naší škole uskuteční taktické cvičení Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje. Žáci se po vyhlášení požárního poplachu budou evakuovat. Požární cvičení proběhne po deváté hodině a bude trvat přibližně jednu vyučovací hodinu. Po požárním cvičení bude pokračovat běžná výuka.

• Hurá na plavání

Epidemiologická situace konečně umožnila, aby i žáci naší školy zahájili plavecký kurz v Hranicích. Výcviku se zúčastní celkem 34 žáků čtvrtých ročníků. V 1. lekci si plavečtí instruktoři rozdělili žáky do čtyř skupin podle výkonnosti. V těchto skupinách budou žáci zdokonalovat a rozvíjet své plavecké schopnosti a dovednosti ještě v 9 lekcích.

• Přihlášení

• Zvonění