• Vážení rodiče našich budoucích školáků, nově jsme aktualizovali rubriku Zápis 2021.
          Najdete v ní odpovědi na všechny otázky spojené se zápisem do prvních tříd.
        • Zahrajme si pohádku

Během května se postupně všechny třídy prvního stupně Základní školy Lipník nad Bečvou, Osecká 315 zúčastnily v rámci polytechnického vzdělávání workshopu „ZAHRAJME SI POHÁDKU“, kterou připravil místní výrobce textilních hraček a kostýmů firma Noe ve spolupráci s MAS Moravská Brána.

V rámci workshopu si žáci pod vedením lektorky Elišky Beckertové vyrobili jednoduché kulisy, aby si na závěr společně zahráli známou pohádku “O Červené Karkulce“. Během dvouhodinových bloků si jednotlivé třídy dotvořily předem připravené ilustrace za pomoci šablon různých tvarů a s využitím dodaných barevných látkových výseků. Zručnější děti si tvary samy vystřihly. Jednotlivé tvůrčí týmy popustily uzdu své fantazii a vytvořily krásné koláže.

• Organizace výuky od 17. května

Vážení rodiče,

v souvislosti se změnou organizace výuky od 17. května vám přinášíme tyto informace:

17.5. - 21.5. PREZENČNĚ: celý první stupeň, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, ostatní třídy distančně

VYUČOVÁNÍ: Vyučování probíhá dle aktualizovaného platného rozvrhu v Edupage.

PODMÍNKY PRO VÝUKU PŘÍMO VE ŠKOLE: Chirurgická rouška nebo respirátor ve všech prostorách školy. Pravidelné testování přímo ve škole, dle aktuálních nařízení.

• Výsledky zápisu pro školní rok 2021/2022

Letos se podruhé konal zápis e-lektronickou formou. Nechtěli bychom si na tuto metodu zvykat, ale vzhledem k aktuálním opatřením nebyly jiné možnosti.

Jak to vše dopadlo?

Eleketronickou přihlášku vyplnilo 45 zákonných zástupců. Do prvních tříd jsme přijali 36 dětí (otevřeme opět dvě první třídy). Také bylo doručeno 9 žádostí o odklad, dva byly uděleny a u 7 dětí se čeká na dodání podkladů.

• ONLINE BESEDA S LÉKAŘKOU ve 3. A

Dnes 23. 4. 2021 jsme si ve 3. A užili distanční výuku opravdu naplno!
            Pozvání přijala paní doktorka Veronika Blahová - Křiváčková (maminka Verunky z naší třídy) a v podobě velmi příjemné 40 minutové besedy nám vyprávěla o první pomoci.

Dozvěděli jsme se například, co dělat, když se někdo řízne, popálí, omdlí, krvácí, dostane křeč, zvrtne si kotník apod. Bedlivě jsme poslouchali, hodně se toho dozvěděli a také jsme měli spoustu dotazů.
            Paní doktorce moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Za 14 dní budeme mít dalšího velmi zajímavého hosta v naší online výuce, ale toho vám zatím neprozradíme.
            Přejeme všem krásný víkend.

• Přihlášení

• Zvonění