• Vážení rodiče budoucích prvňáčků,dne 26.8.2019 v 16:00 se uskuteční krátká konzultační schůzka, na které bychom Vám rádi sdělili informace týkající se organizace výuky v 1. třídách ještě před nástupem do školy.
        • 10.5.2019 - 21:06, právě jsme na cestě k trajektu, který nás bude převážet přes La Manche do Francie. Jelikož si dnes museli páni řidiči před naší dlouhou cestou odpočinout, nezbývalo nám nic jiného, než se za svým posledním anglickým dobrodružstvím vydat po svých. Začali jsme v Greenwichi, kde se nám díky slunečnému počasí naskytl nádherný pohled na Londýn. Nechybělo ani focení u nultého poledníku, návštěva parku a pohled na Royal Naval College,
        • 9.5.2019 - 18:05, po dalším dnu plném kouzelných zážitků se vracíme zpět do rodin, kde nás čeká večeře a teplá sprcha. Dnešní den jsme strávili převážně v Oxfordu a celý se nesl v duchu Harryho Pottera. V osm hodin jsme se plni zážitků a dojmů ze svých rodin sešli u autobusu a vydali se na cestu do univerzitního města Oxford. Zajímavostí je, že tato univerzita je tvořena 38 oddělenými kolejemi a ne pouze jednou hlavní budovou, jak je tomu zvykem
        • 8.5.2019 - 18:05, právě plujeme lodí směrem k O2 aréně, kde nás čeká autobus, který nás převeze na místo srazu s rodinami. I když jsme měli na začátku dne menší zpoždění, stihli jsme projít celý Westminster se spoustou významných míst (Westminster Abbey, Westminster Cathedral, London Eye, Buckinghamský palác, Parlament, Trafalgarské náměstí, Národní galerie a další). Dopraveni jsme zde byli metrem, které spousta dětí vyzkoušela poprvé (ale ne nap
        • Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

Věříme, že takto se z prvního školního dne Vašeho dítěte stane klidný a příjemný zážitek.

• Osvětim - společná exkurze tří lipenských škol

Žáci tří lipenských škol – ZŠ Osecké 315, ZŠ Hranické a Gymnázia v Lipníku nad Bečvou se 20. června společně vypravili na jednodenní poznávací exkurzi k našim severním sousedům. Cílem bylo seznámení se s historickými památkami bývalého hlavní města polského království Krakova a prohlídka koncentračního tábora v Osvětimi.

• T - Mobile Olympijský běh

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost.

• Besídka sborového zpěvu

Teče voda, teče…. Vlaštovko, leť…. Ta naše písnička česká…. a mnoho dalších písniček jste mohli zaslechnout v úterý 18. 6. odpoledne, pokud jste procházeli chodbami prvního stupně naší školy. Konala se zde besídka dětí, které od září navštěvovaly sborový zpěv. Jsou to děti z druhých, třetích a čtvrtých tříd, které si pro své rodiče a pozvané hosty přichystaly pásmo deseti písniček, které zvládly na výbornou. Po vystoupení si proto každý zasloužil nejen pochvalu, ale i sladkou odměnu.

• UPOZORNĚNÍ

Odhlášky obědů na měsíc červen 2019 se berou pouze do středy 26. června do 8. 00 hodin.

• Přihlášení

• Zvonění

Úterý 25. 6. 2019

• Ukázková hodina aneb AHOJ, 1. TŘÍDO!
      • Zpravodajství z Anglie - den třetí
      • Zpravodajství z Anglie - den druhý