• Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Osecká 315 pořádá výtvarnou soutěž na téma “NAŠE RODINA”
          I. kategorie - mateřská škola
          II. kategorie - 1. stupeň ZŠ
          III. kategorie - 2. stupeň ZŠ
        • Oznámení o přijetí žáků do 1. tříd pro školní rok 2019/2020

2. a 3. dubna proběhl zápis do 1. ročníků. Přišlo k nám 64 dětí, 54 jsme přijali a 10 dětí požádalo o odklad.

Velmi nás těší, že Vás bylo tolik, vážíme si toho. Díky Vám můžeme otevřít (znovu) dvě první třídy a můžeme vyhovět všem, kteří k nám do školy chtěli.

Děkujeme za důvěru a těšíme se v září na viděnou.

• Velikonoce

Vajíčko si obarvíte,travičku si zasadíte.

Až k Vám přijde zajíček,nadělí Vám balíček.

Všem přejeme veselé, slunečné a usměvavé velikonoční svátky

• Přijímací zkoušky na SŠ

Většina deváťáků v pátek 12. 4. a v pondělí 15. 4. půjde na přijímací zkoušky na střední školu.

Štěstí přeje připraveným, takže všem držíme palce !!!!!

• Noviny 5. A

Co si budeme povídat, hodiny českého jazyka jistě nepatří k nejoblíbenějším školním disciplínám, naučit se používat všechna pravidla pravopisu, zvládnout všechny mluvnické kategorie, to není nic jednoduchého. A to jsem ještě zapomněla na disciplínu z „nejoblíbenějších“, pro život naprosto nepotřebnou, na diktáty. Tak jak vás ta čeština má bavit, že jo?

• 2. duben - Den povědomí o autismu

2. dubna jsme přišli v modrém.

Proč v modrém?? Protože modrá je barva komunikace a sebevyjádření, což je jedna z oblastí, ve které mají lidé s autismem největší potíže.

Cílem osvětové akce, do které se zapojili všichni učitelé i žáci naší školy, je proměnit povědomí o autismu a jeho přijetí natolik, aby se lidé s autismem mohli plně začlenit do běžné společnosti a nebyli diskriminováni na trhu práce či v oblasti vzdělání.

• XXVII. ROČNÍK VE ŠPLHU

28. 3. 2019 byl nejen Den učitelů, ale u nás ve škole proběhla soutěž ve šplhu.

27 let se sjíždí žáci z okolních škol a měří své síly na šplhací tyči.

159 ,,šplhounů" se snažilo ve dvou kategoriích získat Putovní pohár ředitele školy a zapsat se do historie soutěže s nejlepším časem.

Vítězům blahopřejeme!

• Partneři

• {#1508} 1
      • {#1508} 2