• Vážení rodiče,

• Chvíli po Ježíšku jsme se dočkali. ,,Plačící '' rodiče jsme nechali daleko za sebou a vyrazili jsme vstříc novému dobrodružství. Protože většina z nás radost z lyžování ještě nezažila, napjatě jsme očekávali, zda to bude takové, jako nám učitelé slibovali. A BYLO !! Přes první pády, kotrmelce a hysterické záchvaty jsme se již v úterý stali zdatnými pluhaři. Moc jsme se nasmáli snowboardistům, kteří nám připomínali lachtany. Smích nás přešel ve
        • Naše škola začala používat školní informační systém Edupage. Časem se pod svým přihlašovacím jménem dozvíte rozvrh, absenci, suplování a další důležité informace z dění ve škole.
        • Návštěva kina ŠD a ŠK

Školní družina a školní klub pořádá zájezd do nejmodernějšího multikina na Moravě Premiere Cinemas Olomouc na filmové představení Raubíř Ralf a internet.
            Kdy: 4.2.2019
            Odjezd od školy: 13.30 HOD.
            Příjezd ke škole: 17.00 HOD.
            Cena: 250,- Kč
            ZÁJEMCI SE MUSÍ PŘIHLÁSIT DO 25.1.2019

• Lyžařský kurz 5. a 6. ročníků

Vážení rodiče,

Podařilo se nám zajistit volné místo u autobusového dopravce na týdenní dojíždění na lyžařský kurz (pro obsazenost těchto termínů jsme byli vedeni jako náhradníci). Proto chceme vašim dětem nabídnout týdenní dojížděcí lyžařský kurz v Hlubočkách u Olomouce. Pokud máte zájem, vyplňte prosím závaznou přihlášku do 25. 1. 2019. V pondělí 28. 1. se dozvíte prostřednictvím dětí a webových stránek školy, jestli se lyžařský kurz naplnil a uskuteční se.

• Ramzová a lyžníci

Chvíli po Ježíšku jsme se dočkali. ,,Plačící '' rodiče jsme nechali daleko za sebou a vyrazili jsme vstříc novému dobrodružství. Protože většina z nás radost z lyžování ještě nezažila, napjatě jsme očekávali, zda to bude takové, jako nám učitelé slibovali. A BYLO !! Přes první pády, kotrmelce a hysterické záchvaty jsme se již v úterý stali zdatnými pluhaři. Moc jsme se nasmáli snowboardistům, kteří nám připomínali lachtany. Smích nás přešel ve středu, kdy nás vyvezli na 2,5 km dlouhou sjezdovku a suše nám oznámili ,,tak tohle sjedeme'' .

• Adventní čas na prvním stupni

Vánoční čas učitele i žáky prvního stupně inspiroval k setkání v kostele Františka Serafínského. Pozvání přijali také mnozí z řad rodičů a prarodičů. A určitě nelitovali. Sbor pod vedením paní učitelky Zuzany Kovářové a děti s flétnami pod vedením paní vychovatelky Pavly Koláčkové všechny přítomné okouzlily zimními a vánočními písničkami. Děti prvního stupně zazpívaly vánoční koledy za zvuků varhan, na které je doprovodil pan Petr Tomáš. Koledy, vánoční promluva pana faráře a paní učitelky Evy Mikeškové a svátečně nazdobené prostředí kostela dotvořilo krásnou vánoční atmosféru.

• Přihlášení

• Zvonění

Úterý 22. 1. 2019

• Ramzová a lyžníci