• Informace pro strávníky

• Školní rok 2022/2023

Strávníci, kteří hradí platbu za stravu bankovním převodem, jsou automaticky přihlášeni ke stravování po celý školní rok! Platba za stravu bankovním převodem musí být uhrazena do 10. dne každého měsíce na účet číslo: 18536831/0100, variabilní symbol platby je přidělen po odevzdání přihlášky.

---------------------------------------------------------------------------------------

Svatý Valentýn s profesionálním kuchařem na ZŠ OSECKÁ

Na svatého Valentýna 14. 2. 2022 od nás přijal pozvání renomovaný šéfkuchař Zbyněk Diatka, promotér a zástupce firmy Podravka - Lagris, a. s. Společně tak s týmem našich šikovných kuchařek uvařil pro všechny strávníky velmi chutné valentýnské menu. Čočkovou polévku s kysaným zelím vystřídaly dvě speciality, ze kterých měli strávníci na výběr, a to africké kuřecí kari KUKU-PAKA s dušenou rýží a vepřová pečeně ve švestkové omáčce s celozrnným knedlíkem.

V průběhu tohoto společného vaření naše paní kuchařky načerpaly spoustu užitečných rad a získaly i nové zajímavé recepty. Rovněž se seznámily s novými trendy školního stravování, které se pokusí postupně zařazovat do jídelníčku.

Po celou dobu příprav i vydávání obědů panovala příjemná pracovní atmosféra. Šéfkuchař podával obědy s úsměvem a milým komentářem, čímž si strávníky získal. Odměnou byly prázdné talíře a plný box míčků, kterými strávnici vyjádřili své nadšení. Na jídle si všichni moc pochutnali.

Způsoby úhrady stravného

Hotově
              V kanceláři ŠJ vždy od 20. každého měsíce je nutné zaplatit obědy na měsíc nový. V případě nezaplacení není strávník přihlášen ke stravování.

Pokladní hodiny:

Po    7:30 – 9:00  11:00 – 14:00

Út    7:30 – 9:00  11:00 – 14:00

St      ------------     11:00 – 15:30

ČT   7:30 – 9:00   11:00 – 14:00

Pá   7:30 – 9:00   11:00 – 14:00

Trvalým příkazem
              Z účtu u jakéhokoliv peněžního ústavu bezhotovostně na účet číslo 18536831/0100. Informace, variabilní symbol a výši zálohy dle kategorií sdělí p. Domesová v kanceláři ŠJ. Přeplatek za uplynulý školní rok bude vyplácen  1x ročně k 30. 6. a  vrácen v červenci na číslo účtu, ze kterého byl zaslán. U tohoto způsobu platby je strávník automaticky přihlášen ke stravování po celý školní rok.

Přihlašování a odhlašování stravy a volba druhého jídla

Osobně – v kanceláři školní jídelny

Telefonicky – na tel. čísle 581 29 20 29

Čipem – na objednávkovém boxu u vstupu do školní jídelny

Přes internet – na stránkách www.strava.cz – kód jídelny 0306. Informace o internetovém přihlašování, odhlašování a volbě druhého jídla podá p. Domesová v kanceláři školní jídelny.

Volba druhého jídla a přihlášení se provádí dva dny předem do 11:00 hod.

Odhlašování ve výjimečných případech (náhlé onemocnění) týž den do 8:00 hod. telefonicky nebo osobně. V případě nepřítomnosti žáka ve škole je povinnost odhlásit stravu, jinak budou k ceně oběda připočteny režijní náklady. První den nemoci je možné oběd odebrat do jídlonosiče.  Za neodebranou nebo včas neodhlášenou stravu se neposkytuje náhrada.

Školní výlety a lyžařské kurzy – strávníci jsou povinni si stravu odhlašovat sami dle výše popsaných způsobů.

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna – strávníci jsou odhlašováni automaticky.

Každý strávník si musí zakoupit elektronický bezkontaktní čip. Cena čipu je 121,- Kč.

• Ceny obědů od 1. 4. 2022

• Žáci 7 – 10 let

Žáci 11 – 14 let

Žáci 15 let a více

Cizí strávníci

Děti MŠ oběd 3 – 6 let

22- Kč

Děti MŠ oběd 7 – 10 let

Děti MŠ snídaně

Děti MŠ svačina

• Sovinec - hodnocení nás baví

• Nadpis

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.