• Informace pro strávníky

• Způsoby úhrady stravného

Hotově
        V kanceláři ŠJ vždy od 20. každého měsíce je nutné zaplatit obědy na měsíc nový. V případě nezaplacení není strávník přihlášen ke stravování

Trvalým příkazem
        Z účtu u jakéhokoliv peněžního ústavu. Informace a výši zálohy dle kategorií sdělí p. Novosadová v kanceláři ŠJ. Přeplatky jsou vráceny strávníkům na účet 2x ročně. U tohoto způsobu platby je strávník automaticky přihlášen ke stravování po celý školní rok.

Přihlašování a odhlašování stravy a volba druhého jídla

Osobně – v kanceláři školní jídelny

Telefonicky – na tel. čísle 581 29 20 29

Kartou strávníka – na objednávkovém boxu u vstupu do školní jídelny

Přes internet – informace o internetovém přihlašování, odhlašování a volbě druhého jídla podá p. Novosadová v kanceláři školní jídelny.
        www.strava.cz kód ídelny 306

Volba druhého jídla, přihlášení a odhlášení se provádí dva dny předem do 13:30 hod., ve výjimečných případech (náhlé onemocnění) týž den do 8:00 hod. telefonicky. Za neodebranou nebo včas neodhlášenou stravu se neposkytuje náhrada.
        Školní výlety a lyžařské kurzy – strávníci jsou povinni si stravu odhlašovat sami dle výše popsaných způsobů.
        Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna – strávníci jsou odhlašováni automaticky.
        Každý strávník si musí zakoupit kreditní kartu. Cena karty je 42,-- Kč.

• Ceny obědů od 1. 9. 2018

• Žáci 7 – 10 let