• Dojížděcí lyžařský kurz pátých a šestých tříd

   • Vážení rodiče,

    Podařilo se nám zajistit volné místo u autobusového dopravce na týdenní dojíždění na lyžařský kurz (pro obsazenost těchto termínů jsme byli vedeni jako náhradníci). Proto chceme vašim dětem nabídnout týdenní dojížděcí lyžařský kurz v Hlubočkách u Olomouce. Pokud máte zájem, vyplňte prosím závaznou přihlášku do 25. 1. 2019. V pondělí 28. 1. se dozvíte prostřednictvím dětí a webových stránek školy, jestli se lyžařský kurz naplnil a uskuteční se.

    Kurz se uskuteční v termínu od pondělí 11. 2. 2019 do pátku 15. 2. 2019 ve skiareálu Hlubočky u Olomouce. Předběžná cena kurzu je 1900,- Kč a jsou v ní zahrnuty tyto náklady: strava, skipasy a polední polévka). V případě nevyčerpání celé částky se přeplatky vracejí vždy po ukončení kurzu.

     

    Sraz: vždy 7:45 hod. ve dvoře ZŠ

    Odjezd: 8:00 hod.

    Návrat: cca 15:30 ke škole, děti vás můžou informovat mobilem (o přesném čase příjezdu) cestou
    z autobusu.

    Vedoucí kurzu: Mgr. Denisa Koláčková

    Instruktoři: Mgr. Lukáš Rejzek, Ing. Břetislav Hájek, Mgr. Radek Novotný

    Zdravotník: Mgr. Lenka Schmidtová

    Výzbroj a výstroj: lyže s nabroušenými hranami a bezpečnostním vázáním, snowboard, hole přiměřené délky, sjezdové nebo snowboardové boty, lyžařské brýle, oteplovačky, zimní bunda, čepice, rukavice 2x, teplé ponožky, opalovací krém, lyžařská přilba, kartičku pojištěnce (i ofocenou v obálce s kontaktem na rodiče), snowboardisté navíc chránič páteře a zápěstí. Lyže a hole budou uloženy v obalech na lyže nebo pevně svázané. Ostatní věci v batohu (ne igelitové tašky). Komu bývá špatně v autobuse, tak ať má u sebe kinedryl a igelitový sáček.

    Bez přilby a chráničů se nebudou děti účastnit výuky!!!!

    Na místě je zajištěno občerstvení – hlavní jídlo a čaj. Je nutné mít vlastní batoh se svačinou a pitím, případně kapesné na nákup občerstvení. Lyžařskou a snowboardovou výstroj je možné zapůjčit
    např. v Hranicích- www.skicentrumhranice.cz.

    Zákonný zástupce potvrdí na dodaném formuláři, že syn/dcera bude mít řádně zkontrolované
    a seřízené bezpečnostní vázání.

     

    Informace k úhradě

    Cena lyžařského zájezdu činí 1.900,- Kč 
    (přibližně podle účastníků a dnů na vleku: doprava- 700, vleky- 1000, strava- 200)
    po kurzu bude provedeno vyúčtování.

    Plná částka musí být uhrazena do 4.2.2019 na bankovní účet školy (č.ú. 18536831/0100). V případě neuhrazení částky ve výše uvedeném termínu ztrácí dítě nárok na účast na kurzu a přepouští místo náhradníkovi dle pořadí. Jako variabilní symbol uveďte (v.s.: 555) a do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte + třídu.

    V případě neúčasti na lyžařském kurzu prosím ihned kontaktujte vedoucího kurzu. Ta rovněž zodpoví vaše případné otázky a podá další informace.
    E-mail: kolackovad@zsosecka.cz, telefon: 581 292 025, mob.: 775 633 136

 • Formuláře