• Návštěva kina ŠD a ŠK

• Školní družina a školní klub pořádá zájezd do nejmodernějšího multikina na Moravě Premiere Cinemas Olomouc na filmové představení Raubíř Ralf a internet.
            Kdy: 4.2.2019
            Odjezd od školy: 13.30 HOD.
            Příjezd ke škole: 17.00 HOD.
            Cena: 250,- Kč
            ZÁJEMCI SE MUSÍ PŘIHLÁSIT DO 25.1.2019

• Lyžařský kurz 5. a 6. ročníků

• Vážení rodiče,

Podařilo se nám zajistit volné místo u autobusového dopravce na týdenní dojíždění na lyžařský kurz (pro obsazenost těchto termínů jsme byli vedeni jako náhradníci). Proto chceme vašim dětem nabídnout týdenní dojížděcí lyžařský kurz v Hlubočkách u Olomouce. Pokud máte zájem, vyplňte prosím závaznou přihlášku do 25. 1. 2019. V pondělí 28. 1. se dozvíte prostřednictvím dětí a webových stránek školy, jestli se lyžařský kurz naplnil a uskuteční se.

Kurz se uskuteční v termínu od pondělí 11. 2. 2019 do pátku 15. 2. 2019 ve skiareálu Hlubočky
            u Olomouce. Předběžná cena kurzu je 1900,- Kč a jsou v ní zahrnuty tyto náklady: strava, skipasy
            a polední polévka). V případě nevyčerpání celé částky se přeplatky vracejí vždy po ukončení kurzu.

Sraz: vždy 7:45 hod. ve dvoře ZŠ

Odjezd: 8:00 hod.

Návrat: cca 15:30 ke škole, děti vás můžou informovat mobilem (o přesném čase příjezdu) cestou
            z autobusu.

Vedoucí kurzu: Mgr. Denisa Koláčková (kolackovad@zsosecka.cz, telefon: 581 292 025, mob.: 775 633 136)

Instruktoři: Mgr. Lukáš Rejzek, Ing. Břetislav Hájek, Mgr. Radek Novotný

Zdravotník: Mgr. Lenka Schmidtová

Výzbroj a výstroj: lyže s nabroušenými hranami a bezpečnostním vázáním, snowboard, hole přiměřené délky, sjezdové nebo snowboardové boty, lyžařské brýle, oteplovačky, zimní bunda, čepice, rukavice 2x, teplé ponožky, opalovací krém, lyžařská přilba, kartičku pojištěnce (i ofocenou v obálce s kontaktem na rodiče), snowboardisté navíc chránič páteře a zápěstí. Lyže a hole budou uloženy v obalech na lyže nebo pevně svázané. Ostatní věci v batohu (ne igelitové tašky). Komu bývá špatně v autobuse, tak ať má u sebe kinedryl a igelitový sáček.

Bez přilby a chráničů se nebudou děti účastnit výuky!!!!

Na místě je zajištěno občerstvení – hlavní jídlo a čaj. Je nutné mít vlastní batoh se svačinou a pitím, případně kapesné na nákup občerstvení. Lyžařskou a snowboardovou výstroj je možné zapůjčit
            např. v Hranicích- www.skicentrumhranice.cz.

Více informací, přihlášku a další dokumenty naleznete v sekci Žáci a rodiče - Život na škole.

• Ramzová a lyžníci

• Chvíli po Ježíšku jsme se dočkali. ,,Plačící '' rodiče jsme nechali daleko za sebou  a vyrazili jsme vstříc novému dobrodružství. Protože většina z nás radost z lyžování ještě nezažila, napjatě jsme očekávali, zda to bude takové, jako  nám učitelé  slibovali. A BYLO !! Přes první pády, kotrmelce a hysterické záchvaty jsme se již v úterý stali zdatnými pluhaři. Moc jsme se nasmáli snowboardistům, kteří nám připomínali lachtany. Smích nás přešel ve středu, kdy nás  vyvezli na 2,5 km dlouhou sjezdovku a suše nám oznámili ,,tak tohle sjedeme'' .

Naštěstí pády nebolely, protože sněhu bylo tolik, že jsme padali jako do peřin. Bolest otlačených nohou jsme každý večer léčili v bazénu se slanou vodou. Po týdnu v Ramzové jsme se stali lyžaři nejen svými schopnostmi, ale i srdcem.

S lyžařským pozdravem SKOL sedmáci ZŠ Osecká 315

• Školní družina a školní klub

• pořádá

KOUZELNICKÉ VYSTOUPENÍ, KTERÉ VÁS VTÁHNE DO SVĚTA KOUZEL A ZÁBAVY.

DOBA VYSTOUPENÍ 60 MIN. KDY: 15.3.2019 KDE:  gymnastické centrum

CENA: 45.- Kč.

• Pozdrav z lyžařského kurzu sedmých tříd

• Lyžařský kurz sedmých ročníků zdraví ze zasněžené Ramzové. Čerstvá sněhová pokrývka nelyžařům pomohla ke zvládnutí lyžařské techniky. I když se ze svahu vracíme unaveni, nálada je pořad výborná.

• Adventní čas na prvním stupni

• Vánoční čas učitele i žáky prvního stupně inspiroval k setkání v kostele Františka Serafínského. Pozvání přijali také mnozí z řad rodičů a prarodičů. A určitě nelitovali. Sbor pod vedením paní učitelky Zuzany Kovářové a děti s flétnami pod vedením paní vychovatelky Pavly Koláčkové všechny přítomné okouzlily zimními a vánočními písničkami. Děti prvního stupně zazpívaly vánoční koledy za zvuků varhan, na které je doprovodil pan Petr Tomáš. Koledy, vánoční promluva pana faráře a paní učitelky Evy Mikeškové a svátečně nazdobené prostředí kostela dotvořilo krásnou vánoční atmosféru.

Učitelé prvního stupně

• Den dětí, rodičů a učitelů

• Milí rodiče,

v letošním roce 2019 bychom rádi v rámci SRPŠ uspořádali setkání dětí, rodičů a učitelů naší ZŠ Osecká.

S největší pravděpodobností se tento den bude konat v pátek 17. 5. 2019 v zámeckém parku.

Dáváme dohromady program a rádi bychom, abyste se vy, rodiče, také zapojili.

Ti z vás, kteří máte oprávnění k prodeji potravin, byste mohli mít na akci svůj vlastní prodejní stánek k zajištění občerstvení a vy ostatní můžete vymyslet nějaká stanoviště a soutěže pro děti, případně se zapojit dle svých možností.

Máte-li jakékoliv nápady či chcete jakkoliv pomoci a zapojit se, spojte se prosím s třídním důvěrníkem Vaší třídy, popř. se rovnou hlaste paní Horké ve školním klubu.

S přáním všeho dobrého do nového roku Vás zdraví Vaši třídní důvěrníci (SRPŠ)