• Wi - fi stipendium

• Máme za sebou další týden vzdělávání se doma. Blahopřejeme nejaktivnějším žákům minulého týdne.

• Napsali o nás na svém blogu

• Učitelé se „učí učit“, ve škole se šijí roušky

Tak jako v mnoha školách, tak i na ZŠ Osecká 315 v Lipníku nad Bečvou, se učitelé ocitli v situaci, která tady doposud nebyla a která překvapila nejenom rodiče a žáky, ale i je samotné. Zavřely se školy a řešila se otázka, co bude dál.

číst více >>>

• Wi - fi stipendium

• JIž třetí týden máme soutěž o nejaktivnější žáky v domácím vzdělávání. Tento týden BLAHOPŘEJEME  dalším 3 výhercům.

• On-line porada

• Dnes již po několikáté proběhla on-line vzdělávací porada celého pedagogického sboru naší školy.
            Snažíme se vám domácí vzdělávání co nejvíce usnadnit a zefektivnit.
            Děkujeme vám za čas, který svým dětem při učení doma věnujete. Víme, že to pro vás není uplně jednoduché.
            Přejeme hezký víkend.
            Učitelé ZŠ Osecká

• Wi - fi stipendium

• První výherci jsou zde !!!

Každý týden vybíráme 3 nejaktivnější žáky v domácím vyučování. Tito žáci, po návratu do školních lavic, mají   wi - fi po celý den až do konce školního roku.

Prvním pilným žákům BLAHOPŘEJEME!!!

• Tipovací soutěž

• Tipuj kolik plyšáků jsme ubytovali v naší tělocvičně.

Pravidla:

žáci od páté třídy výše tipují pomocí tohoto odkazu https://forms.gle/4Yrr5obxoJXTbhhUA. Podmínkou je se přihlásit pomocí školního e-mailu.

žáci nižších ročníků odešlou svoje tipy prostřednictvím svých třídních učitelů

Hrajeme o plyšáky firmy NOE!!!

Jen malá nápověda: někde byla vrsva vysoká skoro do výše kolen.