• Ministerstvo zdravotnictví vydalo nové opatření - ve škole bude povinný respirátor nebo zdravotnická rouška

• Ministerstvo zdravotnictví vydalo nové opatření vztahující se také na naší školu. Podle tohoto dokumentu se od 25. února 2021 všem osobám zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků, kterými jsou nyní již pouze respirátor nebo zdravotnická rouška (pro osoby mladší 15 let), které splňují všechny technické podmínky a požadavky. Do 28. února 2021 lze ještě ve škole místo výše uvedených ochranných prostředků použít klasické látkové roušky.

Děkujeme za pochopení.

• Online RECITAČNÍ SOUTĚŽ

• Dne 18. 2. 2021 proběhla na naší škole ZŠ Osecká 315 online RECITAČNÍ SOUTĚŽ žáků 1. stupně.

Prostřednictvím videohovoru recitovalo čtrnáct žáků 3. - 5. ročníků, jejich kamarádi z 1. třídy měli možnost přednést básničky před porotou přímo ve škole. Žáci druhé třídy se bohužel vzhledem k nevlídné epidemiologické situaci tentokrát nezúčastnili, ale budeme se na ně těšit příští rok v této tradiční soutěži.

Recitátoři byli velmi dobře připraveni a porota stála před těžkým úkolem, obsadit stupně vítězů. Po náročném rozhodování byli v online kategorii vyhodnoceni tito žáci:

1. místo Elen Holubová (5. B)
            2. místo Kristýna Linhartová (5. B) a Barbora Miklasová (3. A)
            3. místo Elen Hubálovská (5. A) a Dominika Václavíková (4. A)

Diplomy a ceny budou předány po návratu do školy.

Stupně vítězů v první třídě obsadili:

1. místo Klára Kovářová (1. B)
            2. místo Hynek Kotek (1. A)
            3. místo Ladislav Metelka (1. B) a Sabina Mia Roché (1. A)

Vítězům moc GRATULUJEME!
            Poděkování a pochvalu si však zaslouží všichni zúčastnění za snahu v této nelehké době, kterou jsme si recitací krásně zpříjemnili.

Porotci M. Světnická, A. Lukačovičová, M. Ulma

• Recitační soutěž on-line

• Ve čtvrtek 18. 2. 2021 proběhne recitační soutěž žáků I. stupně. Žáci budou soutěžit ve II. kategoriích. Třídní učitelé žáky přihlásí do 17. 2. e-mailem paní učitelce Světnické. Těšíme se ....