• SPORTOVNĚ TURISTICKÝ KURZ 6. TŘÍD

• Datum konání: 6.září – 10. září 2021    (druhý týden školy)
        Místo konání: Velké Losiny, areál Losinka

Naše škola pořádá sportovně – turistický kurz pro  žáky 6. tříd.

Ubytováni je zajištěno v rekreačním zařízení areálu Losinka - táborové ubytování v chatkách
        Strava: plná penze - snídaně, svačina, oběd , svačina, večeře   druhá večeře + pitný režim
        Na kurz pojedou všechny děti, aby se seznámily s novými spolužáky a naučily se novým dovednostem, poznatkům, samostatnosti a vzájemné spolupráci v kolektivu.

Předpokládaná cena:  2000 Kč za ubytování a stravu
        1. splátka 1000 Kč, nutno uhradit do 30. 7. 202

2. splátka 1000 Kč, nutno uhradit do 31. 8. 2021

Předběžnou přihlášku odevzdejte do 2.9.2021 třídní učitelce
        Peníze můžete posílat už nyní na účet číslo 18536831/0100, VS: 092021,  KS: 0308, do zprávy pro příjemce napište prosím: LOSINKA- "příjmení žáka"
        Částka může být uhrazena najednou v termínu první splátky.

• Cyklokurz 8. tříd

• 25.- 29. května 2020, Rožnov pod Radhoštěm

Poslední květnový týden 2020 pořádá naše škola sportovní kurz 8. tříd zaměřený na cykloturistiku. Cílem kurzu je zábavnou formou seznámit žáky nejen s krásami Beskyd ale i fyzicky náročnější formou turistiky – cykloturistikou.

Ubytování a strava: přímo v Rožnově pod Radhoštěm, 2-3 lůžkové chatky, polopenze
        Doprava:     Žáci a učitelé se přepravují na kolech, batohy převezeme školním autem
        Program:
        pondělí a pátek: Přeprava účastníků kurzu po vlastní ose do Rožnova a zpět
        úterý – čtvrtek: žáci budou rozděleni do skupin podle fyzické zdatnosti a schopnosti pohybu na kole a budou formou celodenních výletů poznávat okolí Rožnova a chráněnou krajinnou oblast Beskyd.
        Program bude samozřejmě přizpůsoben aktuálnímu počasí

Povinná výbava účastníka kurzu: vlastní jízdní kolo ve 100% stavu - drobné opravy jsou možné cestou, přilba!!! bez ní nejedete, kartičku pojištěnce.

Pojedeme 95% cyklostezkou nebo lesními cestami
        oblečení podle počasí, dobré boty PLÁŠTĚNKU
        Předpokládaná cena kurzu: 1700,-Kč

Do 30. 4. 2020 uhradit cenu kurzu