• Školní družina a klub

            • Vítáme Vás na stránkách naší školní družiny a školního klubu. Naše školní družina pracuje dle Školního vzdělávacího programu a svého ročního plánu. Provoz školní družiny je zajištěn denně od 6.00 do 7.30 hodin ráno a odpoledne od 11.30 do 16.30 hodin. Provoz školní družiny je rozdělena do tří oddělení se zaměřením na pohybovou a výtvarně-tvořivou činnost, z využitím všech volnočasových aktivit. Zde si dítě dle zájmů může zvolit z nabídky kroužků.

              Spojovací číslo do školní družiny: 581 292 028

              Přijetí dětí do ŠK a ŠD se děje na základě písemné přihlášky, jejíž součástí je písemné sdělení zákonných zástupců dítěte o rozsahu docházky s popisem a časem odchodu z našeho zařízení. Děti lze ze ŠK a ŠD uvolnit samostatně v jiném časem na základě písemného sdělení. 
               

              Poplatek za ŠK a ŠD činí 140 Kč za měsíc.

              Poplatek vybíráme za

              1. pololetí do 20. září 2019 a to ve výši 700 Kč.

              2. pololetí do 20. ledna 2020 ve výši 700 Kč.

              Úhradu lze provést hotově nebo převodem na účet školy.

              Č. účtu 18536831/0100

              Variabilní symbol - 999 (do poznámky napište prosím jméno dítěte a zkratku ŠD

              Na těchto stránkách se můžete podívat i na konkrétní zdokumentované akce organizované ŠD a ŠK průběžně po celý školní rok.

          • KROUŽKY A KLUBY OTEVŘENÉ ve školním roce 2019/2020

          • Nabídka pro rodiče s dětmi – Klub “Sovička” od 3.10.2019 v 10 hod.  ve školní družině -  Horká, Koláčková, Jenišová

            Bližší  informace  lze získat prostředníctvím e-mailu zaslaného na adresu horkam@zsosecka.cz či telefonicky na čísle 581 292 028 (paní Marie Horká).

            Název kroužku

            Věk

            Vedoucí

            Zápis

            Kde

            Balet, výrazový tanec

            od 1. třídy

            Trosenko

            27.9. 14h

            Gymnastické centrum

            Gymnastika přípravka

            od 1. třídy

            Šromotová

            19.9. 15h

            Gymnastické centrum

            Florbal

            od 1. třídy

            Šromota

            12.9. 14.30h

            Tělocvična 1. stupeň

            Stolní tenis

            od 1. třídy

            Rytíř

            24.9. 14h

            Gymnastické centrum

            Badminton

            od 1. třídy

            Rytíř

            24.9. 14.15h

            Tělocvična 1. stupeň

            Sportovky

            od 1. třídy

            Koláčková

            20.9. 14.30h

            Tělocvična 1. stupeň

            Anglická konverzace hrou

            od 1. třídy

            Tvrdá

            16.9. 14h

            Jazyková učebna

            Anglická konverzace hrou

            od 2. třídy

            Světnická

            25.9. 14h

            Jazyková učebna

            Ruština

            od 6. třídy

            Procházková

            17.9. 14h

            Jazyková učebna

            Francouzština

            od 6. třídy

            Horká

            26.9. 14h

            Jazyková učebna

            Kytara začátečníci

            od 1. třídy

            Lívová

            27.9. 14h

            Školní klub

            Kytara pokročilí

            od 2. třídy

            Lívová

            27.9. 14.30h

            Školní klub

            Flétna začátečníci

            od 1. třídy

            Koláčková

            30.9. 15h

            Školní družina

            Flétna pokročilí

            od 2. třídy

            Koláčková

            30.9. 15.15h

            Školní družina

            Sborový zpěv

            od 1. třídy

            Lívová

            27.9. 13.45h

            Školní klub

            Hraní s hudbou

            od 1. třídy

            Lívová

            27.9. 13h

            Školní klub

            Veselé malování

            od 3. třídy

            Schwanzerová

            23.9. 14h

            Učebna výtvarné výchovy

            Vaření a pečení

            od 1. třídy

            Jenišová

            19.9. 14.30h

            Školní družina

            Keramika začátečníci

            od 1. třídy

            Rytíř

            25.9. 14h

            Školní dílny

            Keramika pokročilí

            od 2. třídy

            Rytíř

            25.9. 14.15h

            Školní dílny

            Kolektivní hry

            od 1. třídy

            Zámorská

            11.9. 14h

            Školní klub

            Tvořivá dílna

            od 1. třídy

            Zámorská

            12.9. 14h

            Učebna výtvarné výchovy

            Malý badatel

            od 1. třídy

            Zámorská

            16.9. 14.30h

            Školní klub

            Divadelní

            od 3. třídy

            Mikešková

            11.9. 14h

            3.A

             

             

             

             

             

             

            Název kroužku

            Věk

            Vedoucí

            Zápis

            Kde

            Hudba a divadlo za školou

            od 6. třídy

            Horká

            Dle domluvy

            Detailní informace budou vyvěšeny na webových stránkách školy

            Inline brusle

            od 1. třídy

            Coufal

            Dle domluvy

            Detailní informace budou vyvěšeny na webových stránkách školy

            Nadšený chemik

            od 6. třídy

            Techetová

            Dle domluvy

            Detailní informace budou vyvěšeny na webových stránkách školy

            Příprava na talentové zkoušky z výtvarné výchovy

            od 9. třídy

            Schwanzerová

            Dle domluvy

            Detailní informace budou vyvěšeny na webových stránkách školy

            Malý cestovatel

            od 6. třídy

            Horká

            Dle domluvy

            Detailní informace budou vyvěšeny na webových stránkách školy

          • Letní tábor

          • Cesta za poznáním

            Místo pobytu:  Lovecká chata Horka nad Moravou
            Termín pobytu:  14. 7. – 19. 7. 2019
            Cena:        2 500,- Kč
            Organizační zajištění: vedoucí – Marie Horká, pedagogický dozor – Pavla Koláčková 

            Náplň programu pro děti bude přizpůsobena aktuálnímu počasí, bude se skládat z několika bloků: 
            Aktivních výšlapů do okolí, využití sportovního areálu v okolí / lanová dráha, golf / jízdy na koních, soutěží, her, sportovních aktivit a hlavně hodně zábavy. 
            Přihlášky podávejte do 29.5.2019 u paní Horké Marie ve školním klubu, tel. informace na čísle 581 292 028.
            Kontakt: Lovecká chata Horka nad Moravou, telefon a fax: 585 378 070.