• Pokyny k LVK na Trojáku

1. Časový harmonogram:

Autobus bude odjíždět zezadu budovy školy

• Sraz žáků  - 7:35
    • Odjezd od školy - 7:45
    • Dopolední lyžování: 9 – 11:30
    • Oběd: 11:30 – 12:00
    • Odpolední lyžování: 12:00 – 14:00
    • Příjezd ke škole: cca 15:20

1. S sebou:

Výbava na svah

• Lyžařskou výbavu: lyže, hole, lyžáky, (snowboard, snowboardové boty, chrániče zápěstí a páteře), helmu, lyžařskou bundu a kalhoty, rukavice, podkolenní ponožky, lyžařské brýle, kartičku pojištěnce.  Balzám na rty, papírové kapesníky, krém na obličej.

Občerstvení

• Pro žáky je zajištěn teplý čaj a na oběd teplá polévka s pečivem. S sebou doporučuji svačinu do autobusu (jídlo, pití a popřípadě nějaká sladkost).  Autobus na nás bude čekat na místě a bude domluveno, aby byl o obědové pauze pro žáky otevřen. V případě potřeby si mohou žáci koupit drobné občerstvení v bufetu.

Lyžařskou výbavu si uschováme na místě v kontejneru, proto, prosím, seznamte své děti o tom, jak jejich lyže či snowboard vypadá, raději je i podepište, ať předcházíme komplikacím.

Neposílejte žáky rovnou v lyžácích či snowboardových botách do autobusu.

Obědy žákům ze školní jídelny odhlásíme.

Děkuji za spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Eliška Čechová

• Lyžařský kurz pro páté ročníky 2020

• Do pondělí 2. března přinést:
        1.)    Lékařem potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti (KOPIE) – potvrzení má platnost dva roky, proto si originál uschovejte. Budete ho potřebovat i při jiných kurzech např. adaptační kurz v 6. třídě nebo lyžařský kurz v 7. třídě.
        2.)    Podepsané poučení pro LVVK
        3.)    Vyplněné a podepsané prohlášení o seřízení lyží či snowboardu. Vyplněné kontaktní údaje na rodinné zástupce.

Do úterý 3. března 2020
        Uhradit cenu LVVK
        •    Číslo účtu: 18536831/0100
        •    Variabilní symbol: 032020
        •    Poznámka: LK – příjmení jméno
        •    Cena: 2.100,-

LYŽAŘSKÝ KURZ s denním dojížděním pro 5. ročníky

Chceš si užít zábavu na sněhu a ještě k tomu se naučit lyžovat?

•  Termín: 9. – 13. března
        • Místo konání: Ski areál Troják Hostýnské hory
        • Předběžná cena: 2.000,- V případě nevyčerpání celé částky se přeplatky vracejí vždy po ukončení kurzu. V případě nižšího počtu žáků se cena může navýšit.
        • Obecné informace: strava je zajištěna na místě (polévka a pečivo, teplý čaj, oplatek). Úschova lyží přímo v areálu. Kurz je určený jak pro lyžařské začátečníky, tak i pro ostřílené lyžaře a snowboardisty.
        • Povinnosti účastníka: každý účastník kurzu musí mít bez výjimky lyžařskou helmu, snowboardista navíc chránič páteře a zápěsti

Přihláška ke stažení: LYZARSKYKURZ__5r.pdf

• Lyžařský kurz sedmých ročníků 2020

• Místo: Ramzová, chata Ramzovské sedlo

Termín: 6. - 10. 1. 2020

Předpokládaná cena: celkem 3000 Kč za ubytování, sravu, pitný režim, bazén se slanou vodou a dopravu tam i zpět. Vleky si žáci platí sami na místě 1000 - 2000 Kč podle zdatnosti lyžaře.

Informační schůzka se uskuteční 14. 11. 2019 v 15:30 hodin ve třídě 7.B.

Informace pro platbu:

č.ú.: 18536831/0100

variabilní symbol: 012020

konstatní symbol: 0308

zpráva pro příjemce: LVVK+prijmeni

platbu proveďte do 15. 12. 2019 (jinak vaše přihláška propadá ve prospěch náhraníka)