• O nás

• Také v letošním školním roce byla v naší škole sestavena žákovská samospráva. Jejími členy jsou vždy dva zástupci z každé třídy 2. stupně. Schůzky členů se konají podle potřeby. Máme za sebou dvě akce – Halloween – soutěž o nejlépe vyzdobenou třídu a Vánoční překvapení – vystoupení jednotlivých tříd  22. prosince.

Řešíme aktuální problémy, které žáky trápí. V plánu máme zavést školní hitparádu, zopakovat oblíbený Teplákový den a určitě překvapení na konci školního roku. Do plánování akcí se mohou zapojit všichni, takže  - pokud máte dobrý nápad - sem s ním!

• Pyžamový den
    30. dubna si mohou žáci i učitelé 2. stupně přispat, protože se nemusí převlékat! V pyžamech půjdou rovnou do školy! Pyžamový den letos nahradí ten loňský – teplákový. Všichni se mohou předvést ve svém oblíbeném spacím oblečku, nebude chybět módní přehlídka a krátký program. Těšte se!